[Recenzja / Review] Holika Holika Enamel Magic Melomovie Gel Eyeliner

17:01
Cześć, dawno mnie tu nie było, a mam jeszcze trochę rzeczy do opisania.
Dzisiaj będzie to żelowy eyeliner Holika Holika Enamel Magic Melomovie Gel Eyeliner.
Jeżeli szukasz czegoś, co ma intensywny czarny kolor, jest łatwy w aplikacji i trzyma się bardzo długo to świetnie trafiłaś.Zdjęcie producenta:
http://gd.image-gmkt.com/li/076/120/412120076.jpgOpis producenta:

Jest to wodoodporny żelowy eyeliner z silikonem Film Former. To znaczy, że możesz spokojnie płakać bez obaw, że makijaż się rozmaże. Dodatkowo ma wbudowaną szczoteczkę.
Dzięki silikonowi film former oraz intensywnemu pigmentowi, makijaż jest bardziej wilgotny i nadaje połysk kolorom, które są bardzo intensywne.
Zdjęcia:
 
Zdjęcia zapożyczone od koreancosmetic-review.blogspot.comZapach:
Neutralny. Nie jest ani śmierdzący ani perfumowany.


Konsystencja:
Bardzo dobra. Świetnie rozprowadza się po oku. Ja osobiście lubię taką formę nakładania eyelinera, jest ona szybka i precyzyjna. I co najważniejsze, nie zasycha i nie obciąża oka.


Cena:
Na ebayu dałam za niego około 30zł. W Polsce nie mam pojęcia gdzie można go znaleźć i w jakiej cenie.Podsumowując, jest to bardzo trwały i wygodny w użyciu eyeliner. Nawet dla osób, które nie mają "fachu w ręku", obsługa tego eyelinera nie powinna być problematyczna. Jest bardzo wydajny, jednak odejmuję mu minusa za to, że po dłuższym czasie użytkowania pędzelek może podrażniać i trzeba go wymienić.
Opakowanie: 4/5
Zapach: 4/5
Wydajność: 6/5


You Might Also Like

0 comments