Long time ago, far far away...

15:49

Myślałam, że już zakończę działalność tego bloga, podczas gdy dostałam prośby, aby jednak został. Więc niech i będzie :) Dalej będę pisać recenzje jak i pisać trochę o sesjach, w których uczestniczę. Skupię się także na recenzjach produktów od sklepów, z którymi współpracuję. A także czy szukam kogoś do współpracy.

I thought that I'll broke up with this blog, but I received messages to continue it. So let it be :) Still I'll be posting here korean cosmetic reviews and about my shootings, but also I'll focus at product reviews from stores I work with. And also if I'm looking for someone to collaborate with.


Od ostatniej notki działo się bardzo dużo, dlatego nie wiem czy to wszystko po kolei nadrabiać, czy nie. Możecie wejść na mój fanpage i zobaczyć starsze i najnowsze współprace. Ja natomiast chętnie pokażę Wam efekty jednej elfickiej sesji dla Larvy (www.larva.eu).

Since last post a lot of things happened so I don't know if I should write here about it or not. You can see my fanpage and check there who I worked with. I want to show you results of one elven photoshoot for Larva (www.larva.eu).
An Elven Tale
 Korona / crown: Curtain Road
Suknia / dress: www.larva.eu 
Stylizacja & makijaż / stylization & makeup: Silver Wolfie
Photographer: Norbert MAGIK


Sara (Larva) jest niesamowicie utalentowaną projektantką. Jej stroje są wykonane z precyzją mistrza. Specjalnie  do tej sukni wyhaftowała nawet wzór na klatce piersiowej. Nawet fotograf był zaczarowany.

Sara (Larva) is a very talented designer. Her clothes are made with precision of a master. She made specially for this dress a beautiful embroidery which you can see on my chest. Even the photographer was amazed.


Użyłam peruki z cosplayu Asuny Yuuki ze Sword Art Online. Cosplay już obfociłam w studio, aczkolwiek przymierzam się jeszcze do sesji w plenerze z Kirito oraz mieczami.

I used a wig from Asuna Yuuki cosplay from Sword Art Online. I photoshooted this cosplay already, but I will do it once again outside with Kirito and swords.


Do ramion sukni doczepiona jest peleryna z delikatnego zwiewnego materiału. Na plecach zrobione jest wiązanie gorsetowe. Suknia jest ciężka, ale wspaniała. Inspirowana była stylem średniowiecznego fantasy. Jak widzicie wyszło przepięknie.

To the shoulders of this dress there is added a cape from a ethereal delicate fabric. On the back there is a corset binding. Dress is heavy but wonderful. It was inspired by medieval fantasy. As you can see the result is beautiful.


Dodałam link do mojego Tumblra by zapobiec kradzieżom zdjęcia. Co myślicie o tej sesji? Chyba jedna z moich ulubionych ^^

I added a link to my Tumblr to avoid stealing photos. What do you think about this photoshoot? It's one of my fav I think ^^


You Might Also Like

0 komentarze