Józefki - część trzecia

20:20


Cześć! Zapraszam Was do kolejnego już postu związanego z sesją zdjęciową dla bieliźnianego sklepu Józefki w Legnicy. Więcej informacji i pierwsze wrażenia w tym poście, a ja tym czasem zachęcam do oglądania zdjęć z moim udziałem wykonanych przez Katarzynę Jaworską :)

Jakiś czas temu na fanpage Józefek oraz na ich Instagramie pojawiła się mała zapowiedź koronkowych, letnich zestawów. Na razie będzie to pierwsza seria zdjęć z tymi kompletami + kilka innych :)


1. Żółty koronkowy biustonosz + figi

2. Fioletowy koronkowy biustonosz + majtki koronkowe z wyższym stanem
 

 3. Szary biustonosz z błękitną koronką (push up) + figi 

4. Koronkowy biustonosz w kolorze pudrowego różu + figi lub stringi (ta sama wersja bez koronki na ramiączkach była w poprzednim poście w kolorze cytrynowym)To tyle ze zdjęć (na razie). Moim ulubionym zestawem ze wszystkich powyżej jest ten ostatni :) Totalnie się w nim zakochałam! A który Was urzekł najbardziej?

Zapraszam do dobrania bielizny bezpośrednio przez Ewę Gierulską w salonie Józefki w Legnicy :)
Linki
Jaworska.info fotografia www.facebook.com/jaworskainfo/

Lookbook
tatuaże tatuaż wydziarana modelka dziewczyna sexy silverwolfie silver wolfie tatuaż na ramieniu wilk skrzydła kokardki na udach na plecach tattoo tattooed ink inked girl wolf wings bows on back tighs suicide girl lolita cute kawaii japanese girl koreanYou Might Also Like

0 komentarze