[Ezoteryka PL] Już dziś! Nowy Księżyc oraz zaćmienie słońca w miesiącu Ryb 26.02.2017

10:35Postanowiłam ruszyć z nową serią Ezoteryka na moim blogu. Będzie on tylko w języku polskim, gdyż po angielsku można bardzo dużo znaleźć, jednak po polsku jest tych informacji znacznie mniej. Będę od czasu do czasu wrzucała tu istotne informacje, nie bujdy wypisane w kolorowych czasopismach.

Ale wracając do tematu. Już dziś, 26 lutego będzie potężne zaćmienie słońca oraz Nowy Księżyc wejdzie w magiczną fazę Ryb.

Zaćmienia wpływają na ziemskie pole elektromagnetyczne, a to z kolei zakłóca wszystko znajdujące się na Ziemi, wliczając także ludzi. Nasze własne pola elektromagnetyczne zmieniają się, dlatego też nasza energia nabierze nowych częstotliwości pochodzących z kosmosu.

W związku z tym, w dniach przed zaćmieniem mogliśmy wyczuwać te zmiany w powietrzu, a także nasze emocje oraz myśli reagowały (i przesadnie reagowały) dopóki nie zbalansują się i odnajdą harmonię. Będziemy trwać w tej transformującej fazie energii przez około sześć miesięcy dopóki faza zaćmienia zakończy się z dniem 21 sierpnia 2017 roku.

Zaćmienia są drzwiami otwierającymi nowy, kosmicznie naładowany, wyższy wymiar. Oznaczają one zamknięcie poprzedniego rozdziału w naszym życiu i początek nowego.

Zaćmienia słońca dają nam kopa energetycznego, którego potrzebujemy do przejawienia świeżego startu, który próbowaliśmy stworzyć już wcześniej. Zaćmienia są przypomnieniem, że nasza dusza jest świadoma swojego przeznaczenia oraz wie, którą drogę mamy wybrać do osiągnięcia prawdziwej miłości, a także wypełnienia naszego celu oraz misji.

Jeżeli jesteśmy gotowi, skupiamy uwagę i chcemy pracować nad energią kosmiczną w tej fazie zaćmienia, będzie to bardzo korzystne dla naszej ewolucji, ale także będzie głęboko lecznicze. Aby wyleczyć nasze emocjonalne rany, musimy skoncentrować się na odżywieniu odrzuconych, niekochanych oraz niezaakceptowanych aspektach nas samych, poprzez przywoływanie przebaczenia, wrażliwości, współczucia i empatii.

Nowy Księżyc i zaćmienie nadejdą wspólnie aby rozświetlić drogę do porzucenia tego co męczące, dawnych traum czy wciąż bolących ran, by móc je w końcu wyleczyć i skupić się na nowych, zdrowych i pełnych miłości doświadczeniach.

Ryby są znakiem oddania i wyzwolenia, co oznacza, że powinniśmy przestać opierać się potrzebie kontroli oraz manipulowania wydarzeń, a zamiast tego odetchnąć głęboko z wiarą, że wszechświat bezpiecznie pokieruje nasze dusze w dobrym kierunku.

Ryby rządzą oceanami, więc w trakcie Nowego Księżyca możemy czuć, jakbyśmy płynęli w odświeżającej, odnawiającej, oczyszczającej energii. Jest to przypomnieniem aby płynąć z prądem, i przestać walczyć przeciwko teraźniejszości.

Najważniejszą rzeczą, o jakiej należy pamiętać, jest to, że z Rybami, Neptunem i zaćmieniem słońca absolutnie wszystko jest możliwe. Ci, którzy kwestionują istnienie magii i wszystkiego, co spirytualistyczne, złapią się na tym, że nie będą w stanie znaleźć logicznych wyjaśnień tego, co zaczną doświadczać w tej fazie.

W związku z tym, mądrze jest uwolnić napięcie i opór, i poddać się miłości oraz możliwości jakie przed nami będą.

Na szczęście, wszystko to może zdziałać cuda w sferze miłości w naszym życiu, gdyż nasze wibracje będą zwiększone aby móc dopasować się do wibracji pochodzącej ze wszechświata. Energie są pomocne w ruszeniu czegoś nowego oraz podniesienia starszych relacji na wyższy poziom. Kiedy twoja energia wzrośnie, jedynie ci, których energia będzie na tej samej wysokiej częstotliwości będą rezonować i magnetycznie się przyciągać.

Jeśli dostroimy się do leczniczej energii wszechświata, nie będziemy już przyciągać znajomości i związków, które chcą nam wyrządzić krzywdę lub życzą nam źle, gdyż będą one na niższej częstotliwości niż dotychczas. Nauczyliśmy się cięższą drogą tego, że im bardziej nieustraszenie kochamy samych siebie, tym więcej spokoju, przyjemności i miłości przyciągamy w zamian.

Koniecznym jest utrzymać naszą duszę naenergetyzowaną aby móc inwestować w nasze emocjonalne, mentalne, fizyczne i duchowe zdrowie. Będziemy czuli się popchnięci w kierunku zapoczątkowania czegoś lub skupienia się na czymś bardziej, albo w kierunku czegoś kreatywnego, jak sztuka, muzyka, śpiew, pisanie, a nawet joga, medytacja, nauka na instrumencie, czy spędzaniu więcej czasu na łonie natury.

Zauważymy także, że będziemy wyczuwać każdy niuans w energetycznych wibracjach wokół, oraz będziemy chłonąć uczucia i myśli od ludzi blisko, jak i daleko od nas. To może spowodować tymczasowe momenty turbulencji, w momencie gdy zdamy sobie sprawę, które emocje przynależą do nas, a które do innych ludzi.

Odkryjemy, że nosiliśmy w sobie wiele ciężkiej, emocjonalnej energii, która należy do naszych przyjaciół, ukochanych czy bliskich, oraz zrozumiemy, że już czas aby to wyładować i przestać być odpowiedzialnym za to, jak czują się inni.

Ryby emitują także silną kobiecą, wysoko wrażliwą, duchową energią i wysyłają nakazującą wiadomość, która daje nam czas na nowe połączenie z naszym wewnętrznym ja i medytację, czy zwyczajnie odpocząć i zrelaksować się by mieć pewność, że nie będziemy przytłoczeni absorbowaniem zbyt dużej ilości bodźców zewnętrznych.

Nasza umiejętność do intymnego łączenia się z innymi poprzez energetyczne wibracje da nam głęboki wgląd w nasze relacje z innymi, oraz wzmocni więzi z tymi, z którymi jesteśmy blisko, gdyż zrozumiemy jak oni się czują dzięki empatii i zaufaniu naszym zmysłom, telepatycznym połączeniu  które będą wzmocnione dzięki Rybom w Nowym Księżycu.

Mistyczna i duchowa, niebieska planeta Neptun, która rządzi Rybami, będzie dość blisko w Nowym Księżycu. Neptun jest planetą iluzji i podświadomości, a to może sprawić, że będziemy się czuć surrealistycznie, jakbyśmy byli pod wpływem czarów, trwali w fazie snu. Nasze umysły będą przepełnione fantazjami i rozmyślaniami, a my będziemy czuć, że możemy osiągnąć wszystko, co tylko wytworzy nasza wyobraźnia.

Neptun pozytywnie wpłynie na wszystko, co będziemy robić w tej fazie Ryb. Jednakże, istotnym jest aby pozostać otwartymi, abyśmy mogli otrzymywać niespodziewane, abyśmy mogli być zaskakiwani dobrymi niespodziankami.

Ogólną wiadomością w tym zaćmieniu słońca jest: Jeżeli z odwagą otworzymy nasze serca i wybierzemy miłość, zamiast strachu, nasza przeszłość ma szansę na wyleczenie, a wszechświat dobroczynnie nagrodzi nas dając nam więcej możliwości.

Zalecane jest także, aby wszystkie intencje dla nowego początku były wypowiedziane i ustalone w ciągu 24 godzin od Nowego Księżyca, tak aby mogły być zaniesione do wszechświata, który zawsze słucha, czego oczekujemy.
You Might Also Like

0 comments