[Ezoteryka PL] Rok numerologiczny - co, jak i dlaczego?

by - 15:41


Z początkiem nowego roku, chciałabym podzielić się z wami kilkoma informacjami związanymi z wibracjami numerologicznymi. Jak wiadomo, każdy z nas w tym roku ma inną wibrację, dlatego też nie ma co czytać ogólnych horoskopów na dany rok. Tak więc chcę wspomóc Was z informacjami na ten temat.
W zależnosci jaki jest Twój numer w numerologii, dodajesz do niego +2 (2018 = 2+0+1+8 = 11 = 1+1 = 2), i pod takim numerem wibracji jest Twój rok. Więc gdy jesteś 1, Twoja wibracja w tym roku to 3.
Jeżeli ktoś nie wie jak obliczyć swój numer, sumujesz swoje urodziny, czyli jeśli urodziłaś/eś się 4.6.1995, to 4 + 6 + 1 + 9 + 9 + 5 = 34
= 3 + 4 = 7
Wtedy Twój rok ma wibracje 9 (7 + 2)

1 ROK NUMEROLOGICZNY

Osoby, które znajdują się w pierwszym roku numerologicznym mogą być pewne, że czeka je bardzo ciekawy okres. To czas nowych początków. W ich życiu wiele się zmieni. Zobaczą przed sobą nowe szanse i możliwości. Pełne wiary w przyszłość i przepełnione optymizmem, z ufnością ruszą nową ścieżką. W euforii mogą nie zauważyć czyhających po drodze niebezpieczeństw. Czasem to brak rozeznania w temacie, czasem brak wyobraźni. Wibracja Jedynki sprawia, że znajdujący się w jej władaniu ludzie są nieco zaślepieni.
Pierwszy rok osobisty to czas nowych możliwości. W życiu zawodowym otwierają się nowe perspektywy. Może się zdarzyć, że osoby, które mają tę wibrację, nagle porzucą stałą posadę i z rozmachem otworzą swoją firmę. Pełne entuzjazmu będą ignorować sygnały ostrzegawcze. Nie oznacza to, że czeka je porażka, ale pojawienie się niespodziewanych trudności może podciąć im skrzydła, zniechęcić, a nawet wpędzić w depresję. Jednak wibracja ta daje także duże możliwości zmiany na lepsze. Szykują się podwyżki, premie i nagrody.
Ten rok to również czas nauki. Studenci mogą niespodziewanie zmieniać kierunek studiów, badacze porzucać obrany i znany temat badań, a spokojne panie domu z radością rozpoczną studia. Jeśli ktoś, kto jest ekspertem w jakiejś dziedzinie, wejdzie w wibrację Jedynki, to może się okazać, że nagle całkowicie zmieni zainteresowania. Tak szokujące zmiany mogą zadziwić ich otoczenie.
Jedynka sprzyja spontanicznym, pozornie nagłym decyzjom. Nic bardziej mylnego. Osoby znajdujące się w tej wibracji przeszły właśnie cały cykl. Dla nich to zupełnie nowy początek. Dlatego też w roku Jedynki może się zdarzyć, że osoba, będąca pod jej wpływem nagle zakończy nawet długoletni związek i ruszy na poszukiwanie swojego szczęścia. Osoby, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości mogą nagle doznać objawienia - uczucie spadnie na nie nagle i niespodziewanie. Dla tej miłości gotowe będą przewrócić swoje życie do góry nogami - zmienić pracę, przeprowadzić się do innego miasta, postawić wszystko na jedną kartę. To czas wielkich zmian również w długotrwałych związkach. Mogą zapaść decyzje o ślubie czy powiększaniu rodziny. Czasem ciąża nie będzie wynikiem świadomej decyzji, los zadecyduje za nas.
W kwestiach zdrowotnych starajcie się nie lekceważyć niepokojących objawów. Teraz łatwo jest zignorować początki poważniejszych schorzeń. Potem leczenie może być bardziej skomplikowane i trudniejsze. Warto również uważać, bo łatwo teraz o wypadek czy kontuzję. Lepiej skupiać się na wykonywanych zadaniach niż chodzić z głową w chmurach.

2 ROK NUMEROLOGICZNY

Osoby, które znajdą się w tym roku w wibracji Dwójki czekać będzie trudne zadanie. Będą musiały odnaleźć równowagę pomiędzy dawaniem a braniem. Dawanie daje wielką radość i sprawia przyjemność, jednak ludzie łatwo przyzwyczajają się do tego, co się dla nich robi i kiedy nagle tego zabraknie, odczuwają niezadowolenie i frustrację. Często niechęć skupia się na osobie, która “ma obowiązek” wobec nich. A z drugiej strony, jeśli ktoś tylko daje i nie otrzymuje zupełnie nic w zamian, to początkowa radość i poczucie spełnienia mogą zamienić się we frustrację i poczucie krzywdy. Dlatego zadaniem osób znajdujących się w drugim roku osobistym jest znalezienie równowagi pomiędzy tymi dwiema rzeczami.
W życiu zawodowym to czas spowolnienia. W poprzednim roku wszystko szło łatwiej, szybciej i bardziej efektownie. Teraz nastąpi przestój. Nie oznacza to, że nie pojawią się żadne sukcesy, jednak nie będą one tak spektakularne, jak były wcześniej. Nie zwalnia to jednak od pracy. To, że progres jest wolniejszy oznacza, że ciągle jest. Dwójkowicze teraz krzepną w nowej sytuacji. Systematyczna praca, starannie przemyślane plany i działania oraz odpowiednia motywacja mogą zdziałać cuda. Dlatego nie warto się poddawać. To świetny czas na pracę zespołową. Warto zrozumieć, że nie trzeba samemu dźwigać całej odpowiedzialności. Jeśli otaczają nas ludzie, którym ufamy, podzielmy się z nimi także zadaniami. Możemy liczyć na ich pomoc.
W życiu uczuciowym to czas szukania kompromisów i równowagi. W stałych związkach okres zauroczenia minął. Teraz jest pora na docieranie się i ustalanie swoich ról w rodzinie. Jeśli któraś para przechodzi kryzys, to będzie miała teraz czas na przemyślenie i podjęcie słusznych decyzji. Decydowanie w nerwach nigdy nikomu nie wyszło na dobre. Warto zastanowić się nad tym, co was łączy. Czy rzeczywiście nic już się nie da zrobić? Czy uczucie wygasło? Będą przy was prawdziwi, wspierający przyjaciele. Otrzymacie wiele wyrozumiałości, cierpliwości i ciepła, które pozwolą wam wybrać to, co dla was najlepsze.
W kwestiach zdrowotnych ten rok może być czasem problemów z układem płciowym i moczowym. Łatwo o przeziębienia i stany zapalne. Dlatego warto ubierać się odpowiednio do sytuacji i panującej pogody.

3 ROK NUMEROLOGICZNY

Trzeci rok numerologiczny to czas osiągania korzyści i satysfakcji z podejmowanych wcześniej działań. Wszystko, czemu poświęcaliście czas, zaprocentuje. Wasze zaangażowanie, entuzjazm i wytrwałość w końcu przyniosą wymierne efekty. W waszym życiu pojawi się mnóstwo szans, okazji i możliwości. Chwytajcie je i wykorzystujcie. Bądźcie uważni, nie pozwalajcie sobie na roztargnienie. Doświadczenie nauczyło was, że warto być elastycznym. I tak właśnie postępujcie, a sukcesy są właściwie tylko kwestią czasu.
Poprzedni rok w sferze zawodowej był dla was okresem spowolnienia. Teraz znów czas na dynamiczne zmiany. Żmudna praca z wibracją Dwójki przyniesie teraz ogromne korzyści. Uda się ruszyć z nowymi planami i pomysłami. Zostaniecie dostrzeżeni i docenieni. Ze wszystkich stron spływać będą nowe propozycje, awanse, podwyżki i nagrody. Jeśli pracujecie na etacie, to możecie zdecydować się na zmianę pracy. Będzie możliwość wybrania zajęcia bardziej twórczego, rozwijającego, ale i dochodowego. Jeśli zaś pracujecie na swój rachunek, to zgłoszą się do was nowi kontrahenci, dzięki którym wasza firma stanie się ważnym graczem na rynku. Wszystko to sprawi, że będziecie mieli szansę na poczucie spełnienia zawodowego.
W życiu uczuciowym także wiele zmian na lepsze. Osoby samotne mają teraz szansę na spotkanie swojej drugiej połowy. Niesione uczuciem i entuzjazmem mogą zdecydować się również na zupełnie niespodziewaną zmianę stanu cywilnego. W stałych związkach również wiele radości. Jeśli para przechodziła kryzys, to teraz zakochani odkryją się na nowo. Uczucia wybuchną ze zdwojoną siłą. Z dużym zapałem zaplanujecie powtórny miesiąc miodowy czy zmienicie mieszkanie na lepsze, większe i przestronniejsze. Jeśli do tej pory wahaliście się w kwestii powiększania rodziny, teraz wszelkie wątpliwości znikną. To idealny czas na ciążę i rodzenie dzieci.
W kwestiach zdrowotnych w tym roku wszystko układać się będzie bardzo pomyślnie. Mimo wszystko warto jednak zwrócić uwagę na stawy, szczególnie kostki, kolana i biodra. Przewlekłe bóle mogą bardzo uprzykrzyć życie. Mogą być one wynikiem zmian chorobowych, ale również urazów i kontuzji.

4 ROK NUMEROLOGICZNY

Rok z wibracją Czwórki przynosi życiową lekcję. Wraz z wiekiem i nabytym doświadczeniem dojrzewamy i zmieniamy swoje spojrzenie na świat. Młodzi ludzie skupiają się głównie na sobie, starszych czas uczy troski i dbałości o innych. Warto przyjrzeć się najbliższemu otoczeniu i zauważyć osoby, które potrzebują naszej troski i zainteresowania. W życiu osób w czwartym roku osobistym pojawia się jeszcze jeden aspekt - szukają spokoju i stabilizacji. Zmieniają się ich priorytety. Na pierwszym miejscu są najbliżsi, rodzina, przyjaciele. Zaczynają cenić poczucie bezpieczeństwa i starają się zapewnić je swojemu otoczeniu.
W życiu zawodowym nadszedł czas rozliczeń z rzeczywistością. Każdy w pracy osiąga pewien pułap. Warto zastanowić się, czy wykonywana przez nas praca daje nam satysfakcję i radość. Jeśli nie, to czy chociaż jest w stanie zapewnić byt naszej rodzinie. Jeśli i na to pytanie odpowiemy przecząco, to może warto przemyśleć naszą drogę zawodową. Może w innym miejscu, w innej firmie sprawdzilibyśmy się lepiej? Ważne jest, żeby realnie ocenić sytuację i podejmować przemyślane decyzje. To od nich zależy nasza przyszłość. To, co zrobimy teraz, będzie miało konsekwencje - czy dobre czy złe dla nas, to zależy od nas samych.
W życiu uczuciowym przysłowiowe “motyle w brzuchu” zamieniają się w stabilne uczucie. Przyjaźń, szacunek, przywiązanie i bliskość między partnerami są prawdziwą wartością związku. Wiecie już, że udane małżeństwo to nieustanna praca. Uczucie i wzajemne relacje wymagają poświęcenia, troski i uwagi. Jeśli dobrze wykonaliście te zadania, to dobry czas dla was. Jeśli w którymś momencie popełniliście błąd, teraz może on przerodzić się w kryzys. Osoby nadal szukające drugiej połowy powinny uzbroić się w cierpliwość - to nie ten moment. Warto wykorzystać ten czas na lepsze poznanie siebie i nauczenie się bycia szczęśliwym samemu ze sobą. Tylko w ten sposób w przyszłości możecie stworzyć udany związek.
W sferze zdrowotnej to czas, w którym pojawić się może wiele niepokojących symptomów. Wyniki mogą nie być oczywiste. Będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość i spędzić więcej czasu w gabinetach lekarskich.

5 ROK NUMEROLOGICZNY

Jeśli w waszym życiu panował marazm i potrzebowaliście dużych, przełomowych zmian, to właśnie wibracja Piątki może wam je przynieść. Nagle zamarzycie o zupełnie nowych perspektywach i możliwościach. Nawet jeśli czujecie się spełnieni i szczęśliwi, to zawsze są jakieś nowe twierdze do zdobycia. I teraz właśnie zapragniecie je zdobyć. Będzie potrzebowali wyzwań i stymulacji. Wszystko po to, żeby pracować nad sobą i swoim rozwojem. Uznacie, że macie jeszcze wiele do osiągnięcia. A los będzie wam sprzyjał. Będzie dostarczać ciągle nowe okazje i możliwości. Dzięki nim będziecie w stanie zrealizować nawet pozornie niewykonalne plany.
W życiu zawodowym osiągnęliście stabilną pozycję. Teraz czas na rozglądanie się, sprawdzanie, eksperymentowanie. Jeśli oprócz życia zawodowego macie jakąś pasję, to może ona stać się dla was źródłem dodatkowych dochodów, a może nawet zmienić się w pracę. Będziecie poszukiwać nowych dróg i możliwości. Odkryjecie swoje zdolności i talenty i będziecie umieli je dobrze wykorzystać. Jeśli do tej pory pracowaliście na etacie, to może zdarzyć się, że znajdziecie niszę na rynku i wypełnicie ją swoją własną działalnością. Możliwe jest też, że wpadniecie na oryginalny i ciekawy pomysł, który uda wam się przekuć w sukces zawodowy. Istnieje również możliwość, że uda wam się wygrać w loterii lub w konkursie wiedzy. Wszystko wróży wam sukces finansowy.
W życiu uczuciowym zacznie męczyć was stagnacja. Zapragniecie nowych doznań. Możliwa jest zmiana dotychczasowego porządku w waszych relacjach. Pojawi się również możliwość zauroczenia. To od was zależeć będzie, czy będziecie walczyć o swój związek czy też zdecydujecie się na jego zakończenie. Najgorszym rozwiązaniem jest nawiązanie pozamałżeńskiego romansu. Osoby samotne będą miały ogromne powodzenie. Może ono sprawić, ze zamiast skupić się na jednej osobie, wpadniecie w wir szalonych romansów. W taki sposób łatwo przegapić prawdziwe uczucie.
W kwestiach zdrowotnych musicie bardziej skupić się na słuchaniu swojego organizmu. Łatwo jest uwierzyć we własne szczęście, zdrowie i nieśmiertelność. Życie jest jednak bardzo prozaiczne. Nie lekceważcie żadnych objawów i nie dajcie ponieść się brawurze, gdyż łatwo o wypadki. Nie przeceniajcie swojego szczęścia.

6 ROK NUMEROLOGICZNY

Osoby, które w tym roku wchodzą w wibrację Szóstki mają wielkie szczęście. W waszym życiu skończy się czas chaosu, nieuporządkowania, braku stabilizacji czy przykrych niespodzianek. Teraz wszystko wskoczy na bezpieczne tory. Odnajdziecie swoje miejsce w życiu. Rozpoczęte sprawy i przedsięwzięcia, po początkowych perturbacjach, w końcu zaczną iść po waszej myśli. Znajdziecie przyjemność i satysfakcję nawet w najbardziej prozaicznych zajęciach. Zauważycie szanse na lepsze życiowe perspektywy. Ten rok będzie dla was nagrodą za wcześniejsze starania, ciężką pracę i niełatwe czasem decyzje.
W życiu zawodowym zapanuje spokój. Poczujecie się spełnieni i zadowoleni. Nie czując presji walki i przebojowego dążenia do przodu, nieco sobie odpuścicie. Praca zejdzie na dalszy plan i pozwoli wam znaleźć czas na realizację innym planów i pomysłów na życie. Uda wam się w końcu przeczytać zaległe książki, obejrzeć ulubione filmy i seriale, chodzić na koncerty i do teatru. Dzięki waszemu pozytywnemu, pełnemu zrozumienia nastawieniu do ludzi, uda wam się osiągnąć bardzo dobre relacje ze współpracownikami, co zaowocuje poprawieniem wydajności waszej pracy, mniejszym nakładem czasu i energii. Warto wykorzystać swoją sieć kontaktów do poszukiwania nowej, bardziej satysfakcjonującej pracy.
W życiu uczuciowym czas na ostateczne decyzje. Zamarzycie o stabilizacji, zakładaniu rodziny i jej powiększaniu. Jeśli więc jesteście pewni waszego związku, to najlepszy moment na wypowiedzenie sakramentalnego “tak”. Jeśli zaś marzycie o gromadce dzieci, a do tej pory wasza sytuacja nie pozwalała na nie, to teraz jest idealny moment na podjęcie decyzji o sprowadzeniu na świat potomka. Wibracja Szóstki daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Jest czasem dojrzewania i podejmowania życiowych decyzji. Osoby samotne mają wielkie szanse na spotkanie właściwej osoby, z którą będą chciały spędzić życie.
W sferze zdrowotnej nie czekają was żadne większe rewolucje. Teraz jest dobry czas na zrzucenie zbędnych kilogramów i pozbycie się szkodliwych nałogów. Sami wiecie, jak ważna jest profilaktyka, dlatego chętnie będziecie dbać o swoje zdrowie i kondycję. Docenicie także zalety wysypiania się.

7 ROK NUMEROLOGICZNY

Wibracja Siódemki daje swoim podopiecznym potrzebę samodoskonalenia. W tym roku odkryjecie swoją duchowość. To czas poszukiwań religijnych, etycznych i filozoficznych. Świadomi siebie, posiadając odpowiednią wiedzę, będziecie w stanie stworzyć swój własny system etyczno-moralny. Z łatwością oddzielicie dobro od zła, a oceniając działania i zachowania innych będziecie umieli znaleźć w sobie zrozumienie i empatię wobec innych. Do czas odkrywania własnej wartości i wiary w siebie oraz we własne przekonania.
W życiu zawodowym to czas awansu i uznania ze strony szefów i współpracowników. Teraz będziecie zbierać owoce swojej ciężkiej pracy. Z pewnością wiele już osiągnęliście. Jesteście ekspertami. Być może teraz nagrodą będzie dla was awans. Macie szansę stać się mentorami. To szczególnie dobry czas dla pracowników naukowych oraz osób na samodzielnych stanowiskach. Znacie swoje zajęcie od podstaw, nauczyliście się współpracować z innymi, teraz czas pójść o krok dalej. Czasem również warto zastanowić się, czy prawdziwy autorytet szuka poklasku i zawsze musi błyszczeć najjaśniej. Czy nie jest lepiej odsunąć się w cień i pozwolić innym również udowodnić swoją wartość?
W życiu uczuciowym czas zmian. Wy ewoluujecie, zmieniają się także wasze relacje z najbliższymi. W związkach opartych na prawdziwym uczuciu, przyjaźni i zrozumieniu zapanuje pełna harmonia. Jeśli jednak wasza relacja jest toksyczna, płytka czy oparta na niewłaściwych fundamentach, to wibracja Siódemki może przynieść wam rozstanie. Nie będzie to jednak nic złego. Czasem warto puścić to, co nas obciąża i pójść do przodu. Wtedy mamy szansę na przewartościowanie swojego życia i oczekiwań. Każdy zasługuje na to, żeby kochać i być szczerze kochanym. To jedyna droga do satysfakcjonującego związku.
W sferze zdrowotnej możliwe są pewne zawirowania. Pogorszenie stanu zdrowia, wypadek czy nagła choroba mogą skłonić was do zmiany spojrzenia na życie. Bardzo ważne jest, abyście nie zaniedbywali nawet pozornie błahych objawów, gdyż mogą one sygnalizować poważne schorzenie.

8 ROK NUMEROLOGICZNY

Wibracja Ósemki oznacza czas rozrachunku z własnymi czynami i decyzjami. Ósemka symbolizuje nieskończoność. W waszym życiu przychodzi czas na działanie karmy. Wszystko zależy od tego, jak postępowaliście. Jeśli wasze działanie było etyczne, sprawiedliwe i dobre, czeka was nagroda. Jeśli jednak nie macie czystego sumienia, to los może dać wam życiową lekcję. Nie jest to jednak nic strasznego. Wyciągnijcie wnioski, by nie powtarzać popełnionych błędów. To idealny czas na naukę nowych rzeczy i zdobywanie nowych doświadczeń.
W sprawach zawodowych czas przyjrzeć się i zastanowić, czego oczekujecie od życia i jak widzicie swoją dalszą karierę. Podsumowanie dotychczasowych osiągnięć może pomóc w wyborze dalszych ścieżek. Nowe pomysły i koncepcje mają szansę na realizację. Jeśli nie czujecie się zrealizowani zawodowo lub wypaleni, to zastanówcie się, co można zmienić. Czy ścieżka, którą podążacie, jest dla was najlepsza? Może gdzieś po drodze zgubiliście towarzyszącą pracy radość? Nowe kierunki rozwoju, zmiana pracy, a nawet przebranżowienie mogą przynieść dawną satysfakcję i dać zastrzyk energii do realizowania śmiałych przedsięwzięć. Z całą pewnością nie musicie martwić się o finanse - w tym temacie wszystko pójdzie po waszej myśli.
W życiu uczuciowym to idealny czas dla osób samotnych. Na ich drodze może niespodziewanie stanąć prawdziwy ideał. Ktoś, dla kogo warto poświęcić wszystko. Niestety, podobne szczęście może spotkać również osoby w związkach. W ich przypadku nic nie będzie już takie proste. Przyjdzie wam zastanowić się nad swoim życiem i dowiecie się, jak silne i prawdziwe jest uczucie w waszym związku. Jeśli zaś będziecie chcieli grać nieczysto, to musicie liczyć się z wizją klęski - możecie stracić wszystko. Związek, uczucie i szacunek od właśnie spotkanego ideału. Dlatego dobrze zastanówcie się, zanim kogoś zranicie czy oszukacie. Karma zawsze wraca. Warto rozróżnić prawdziwą miłość od zauroczenia czy pożądania.
W kwestiach zdrowotnych to moment, w którym na pierwszy plan mogą wysunąć się dawne zaniedbania. Szczególną uwagę należy zwrócić na ciśnienie, serce i układ krwionośny. To one mogą stać się dla was sporym problemem. Warto też zrozumieć, że wasze ciało nie jest niezawodną maszyną. Zatroszczcie się o siebie i o innych. Może warto pomyśleć o wolontariacie?

9 ROK NUMEROLOGICZNY

Wibracja Dziewiątki przynosi wiele radykalnych zmian i rozwiązań. To podsumowanie dziewięcioletniej wędrówki. Czas wyciągania wniosków i szukania nowych dróg. Wszystko, co robiliście do tej pory znajduje swój finał właśnie teraz. Jeśli podejmowaliście słuszne decyzje, to będzie dla was bardzo szczęśliwy czas. Jeśli popełnialiście błędy, teraz będziecie mieli możliwość zobaczenia ich konsekwencji. To czas karmicznej zapłaty. Teraz wszystko może ulec zmianie. Na lepsze czy na gorsze, to zależy tylko od was. Możecie mieć wrażenie, ze wydarzenia nagle przyspieszyły. W wasze życie może wedrzeć się chaos. Jednak to nic strasznego. Taka kolej rzeczy. Przygotowanie do wibracji Jedynki, która jest zupełnie nowym początkiem.
W sprawach zawodowych to dobry moment na zastanowienie się nad tym, czy to, co robicie, przynosi wam radość i satysfakcję. Być może w waszym miejscu pracy coś zaczyna iść źle. Może w zespole pojawiają się konflikty i niedopowiedzenia. A może właśnie straciliście pracę. To nic strasznego, chociaż zawsze warto być przygotowanym. Jeśli czujecie, ze atmosfera wokół was staje się coraz cięższa, to zastanówcie się nad innymi możliwościami. Zawsze lepiej szukać nowej pracy, mając jeszcze starą. To podnosi waszą wartość na rynku zawodowym i daje bufor bezpieczeństwa. Jeśli zaś jesteście szefami i sami zatrudniacie pracowników, to przemyślcie, czy zmiany w zespole nie byłyby najlepszym wyjściem z sytuacji.
W życiu uczuciowym również coś się zmienia. To, co złe i niekorzystne dla was, ustąpi miejsca czemuś lepszemu. Jeśli tkwicie w niesatysfakcjonujących związkach i nie umiecie podjąć decyzji o rozstaniu, to los zdecyduje za was. Jeśli zaś wasz związek jest dobry i udany, to warto podjąć decyzję o jego legalizacji, bądź wspólnym zamieszkaniu. Dla osób poszukujących partnera to czas próby. Na waszej drodze może pojawić się ktoś, kto was zauroczy i będziecie widzieć go w fałszywym świetle. Łatwo wpaść w pułapkę, dlatego zachowajcie szczególną ostrożność.
W sferze zdrowotnej to okres dość trudny. Może wam się przytrafiać sporo infekcji i schorzeń. Najczęściej będą one miały podłoże psychosomatyczne. Uważajcie też na wypadki. Wasze rozkojarzenie może wpływać na waszą koncentrację i sprawiać, że będziecie nieostrożni.

Informacje zaczerpnięte ze strony onet.pl

You May Also Like

0 comments